Kokybės garantija

Į savo darbą žiūrime ypač atsakingai, todėl trinkelių klojimo paslaugoms taikome dvigubą kokybės tikrinimą. Be vizualaus kokybės patikrinimo, papildomai naudojame specialų prietaisą – dinaminį štampą, kad užtikrintume, jog trinkelių, takelių, automobilių stovėjimo aikštelių,  baseinų, grindų betonavimo  ir kitų gerbūvio elementų pagrindas yra sutankintas tinkamai ir pagal visus reikalavimus. Kai pagrindas yra kokybiškas, dangos  tarnauja ilgai, o danga taip dažnai nesideformuoja ir išlaiko lygų paviršių.

 

 

Kodėl reiktų naudoti papildomas kokybės garantijas? Pastaruoju metu gerbūvio specialistų pasiūla didėja, daugėja savamokslių meistrų, kurie labai pigiai ir ne visiškai kokybiškai atlieka trinkelių klojimo darbus. Tik naudodami specializuotą įrangą galime patikrinti, koks yra pagrindo suspaudimo lygis ir nustatyti, ar jis tinkamas pasirinktoms dangoms. Jei pagrindas suspaustas nepakankamai, didėja rizika, kad trinkelės ar kita danga po kurio laiko pradės „banguoti“, ir tada prireiks daug kainuojančios renovacijos. Dvigubos kokybės politika leidžia mums užtikrinti, kad mūsų teikiamos paslaugos yra atliekamos kokybiškai, laikantis visų LR teisės aktų.

Kokybės garantija apima šiuos elementus:

  • Naudojame tik sertifikuotas statybines medžiagas;
  • Dirbame tik su profesionaliais ir sertifikuotais įrankiais;
  • Darbus atlieka tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai;
  • Darbus prižiūri sertifikuoti statybos darbų vadovai;
  • Specialiais prietaisais (pvz. dinaminiu štampu ir kt.) atliekama kai kurių darbų etapų vertinimai ir nustatoma kokybė;

Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės paslaugas, pagrįstas moksliniais tyrimais, o ne tik subjektyviais įvertinimais ir prielaidomis.

Taip pat galime dirbti ir kaip nepriklausomi darbų kokybės vertintojai, kai pagrindą kloja ne mūsų kvalifikuoti darbuotojai. Dėl tokių konsultacijų ir vertinimo, naudojant dinaminį štampą ir kitus prietaisus, kreipkitės nurodytais kontaktais.

2024 © UAB Gerbuvio Specialistai | ĮM.K. 180773622 | PVM. LT100003243712 | +370 678 88884
By Free joomla 1.7 Templates, buy professional virtual hosting