Vejos laistymo sistema

 

Vejos laistymo sistemos montuojamos prie nuosavų namų, kotedžų, soduose bei parkuose. Laistymo sistema yra išvedžiojama po žeme, todėl netrukdo žoliapjovėms ir negadina kraštovaizdžio. Vejos laistymo purkštukai, kurių atstumas ir sektoriaus dydis yra nustatomas pagal individualius poreikius, atsiradus sistemoje vandens slėgiui, automatiškai iššoka virš vejos ir ją palieja, nesuplaka dirvožemio ir nuolatos palaiko tinkamą drėgmę, kad vėja būtų daili ir džiugintų akis. 

  

Kokie būna vejos laistymo sistemos purkštukai?

Purkštukus galima skirtyti į statinius bei turbininius. Pastarieji sukasi dėka viduje sumontuoto sukimosi mechanizmo – turbinos, kurią varo vandens srovė. Šio tipo purkštukai yra tiksliai reguliuojami, veikia tyliai, todėl dažniausiai montuojami vejose prie nuosavų namų. Tuo tarpu, statiniai purkštukai purškia vandenį 360 laipsnių spinduliu ir yra skirti nedideliems plotams laistyti.

Vandens šulinukai montuojami tose vietose, kur dažniausiai reikalingas vanduo – prie garažo, šiltnamio, baseino, gėlyno ar voljero.

 

                

Ką dar reikia žinoti apie vejos laistymo sistemą?

Laistymo sistema yra programuojama pagal individualius poreikius. Galima keisti laistymo dažnumą ir trukmę. Vejos laistymo sistemos sklendes valdo laistymo kompiuteris arba autonominiai valdikliai, o drėgmės ir lietaus jutikliai automatiškai reaguoja į dirvos drėgmę, lietų ir koreguoja laistymo programą, todėl dirvoje visada palaikomas optimalus drėgmės lygis.

Laistymo sistemos dydis yra neribojamas: laistymo sistemą galima įrengti ir pusės aro dydžio vejai, ir kelių hektarų parkui. 

Visos mūsų montuojamos vejos laistymo sistemos yra pritaikytos Lietuvos klimato zonai, atsparios šalčiui. Vanduo pašalinamas iš laistymo sistemos per drenažinius vožtuvus po kiekvieno laistymo. Be to, laistymo sistemos paruošimas žiemai yra labai nesudėtingas: tereikia atjungti laistymo valdymo įrangą, lietaus bei drėgmės jutiklius ir saugoti juos šiltoje patalpoje. Kiekvienoje sklendės dėžutėje įmontuota nuorinimo anga, todėl laistymo sistemos vamzdyno nereikia prapūsti suspaustu oru prieš žiemą, žinoma, jei ji i yra sumontuota laikantis visų gamintojo reikalavimų. Pasibaigus šaltajam sezonui reikia pakeisti maitinimo elementus, užprogramuoti laistymo kompiuterį, prijungti grunto drėgmės ir lietaus jutiklius. Štai ir viskas, ko reikia, kad galėtumėte džiaugtis gražia ir išpuoselėta veja. 

 

 

Privatus Vilniaus raj.

Šventoji

2022 © UAB Gerbuvio Specialistai | ĮM.K. 180773622 | PVM. LT100003243712 | +370 678 88884
By Free joomla 1.7 Templates, buy professional virtual hosting